''PUIKI KAVA''

prekinio ženklo pupelių kavaline

CLASSIC (1 kg)


Kavos mišinys iš tamsiai skrudintų kavos pupelių, išaugintų Brazilijoje, Ugandoje, Hondure ir Indijoje, išsiskiriantis intensyviu ir stipriu, šiek tiek rūgštoku skoniu ir puikiu aromatu.

Kaina tik 16.00 Eur su PVM


ESPRESSO (1 kg)


Kavos mišinys iš tamsiai skrudintų kavos pupelių, išaugintų Brazilijoje, Ugandoje, Hondure ir Indijoje, išsiskiriantis intensyviu ir stipriu, šiek tiek rūgštoku skoniu ir puikiu aromatu.

Kaina tik 16.50 Eur su PVM


PERFECT (1 kg)


Tai kavos mišinys iš tamsiai skrudintų kavos pupeliu išaugintų Brazilijoje ir Afrikoje. Ši kava pasižymi stipriu skoniu ir puikiu aromatu.

Kaina tik 16,50 Eur su PVM


ARABICA (1 kg)


Tai kavos mišinys iš vidutiniškai skrudintų arabikos kavos pupelių, išaugintų Kolumbijoje, Kosta Rike, Nikaragvoje ir rytu Afrikoje. Tai stipraus skonio kava pasižyminti turtingu aromatu.

Kaina tik 17.50 Eur su PVM


line

MOCCA (1 kg)


Kavos mišinys iš aukštos kokybes tamsiai skrudintų kavos pupelių, išaugintų Pietų Amerikoje, Rytu Afrikoje ir Indijoje, išsiskiriantis stipriu sodriu skoniu ir puikiu aromatu.

Kaina tik 17,50 Eur su PVM


EMPIRE (1 kg)


Tai kavos pupelės išaugintos Kolumbijoje. Megstamiausia Kolumbijos kava, garsi savo ypatingu sodriu ir subalansuotu skoniu, rūgštoka ir labai kvapni.

Kaina tik 18,00 Eur su PVM


Brazil Crema (1 kg)


Tai kavos mišinys iš vidutiniškai skrudintų aukščiausios rūšies arabikos kavos pupelių, išaugintų Brazilijoje. Tai vidutinio stiprumo ir sodraus skonio kava pasižyminti turtingu aromatu.

Kaina tik 17.99 Eur su PVM


ETHIOPIA WASHED SIDAMO (1kg)


Tai vidutiniškai skrudintos aukščiausios rūšies 100proc. arabikos kavos pupelės, išaugintos Etiopijoje. Tai vidutinio stiprumoir sodraus skonio kava pasižyminti turtingu ir ilgai išliekančiu aromatu.

Kaina tik 18.50 Eur su PVM


line

MEXICO GRAND CORONA (1kg)


Tai vidutiniškai skrudintos aukščiausios rūšies 100proc. arabikos kavos pupelės, išaugintos Meksikoje. Tai vidutinio stiprumo ir subtilaus skonio kava pasižyminti ilgai išliekančiu aromatu.

Kaina tik 18.99 Eur su PVM


line